default-logo
Tel.: +421 910 855 888 | info@nabytokmirek.sk

 

Rustikálny nábytok vhodný do každého interiéru.

 

Možno si pri slovnom spojení “rustikálny nábytok“ predstavíte starožitný nábytok, ktorým mala Vaša prababka zariadenú chalupu. Ale nemusí to takto byť vždy. Rustikálny nábytok je vodný nielen do chát a chalúp, ale aj do mestských bytov, alebo vidieckych domov. Hodí sa do každého interiéru a v súčasnosti je veľmi obľúbený a vyhľadávaný ľuďmi rôznych vekových kategórií. Rustikálny nábytok je štýlovým nábytkom, ktorý dodá šmrnc každému interiéru. Ak uprednostňujete v bývaní skôr klasiku, než modernosť, tak rustikálny nábytok je pre Vás ten pravý.

 

DSC_6551Okrem toho, že už na prvý   pohľad vyzerá neuveriteľne krásne a luxusne, vyznačuje sa tiež aj funkčnosťou a účelnosťou, je pohodlný, odolný a vydrží slúžiť desiatky rokov.

 

Masívny rustikálny nábytok.

Pravý rustikálny nábytok je vyrobený z masívneho dreva. Na výrobu sa používa najčastejšie dub, buk, javor, čerešňové drevo, alebo orechové drevo. Rustikálny nábytok sa vyrába len zo zdravého, pevného a odolného masívneho dreva bez poškodení. Už samotný vzor masívneho dreva je krásny, teda aj nábytok z neho vyrobený sa vyznačuje charakteristickým dokonalým vzhľadom.Aj nový rustikálny nábytok vyzerá veľmi starožitne. Starožitný vzhľad rustikálnemu nábytku dodáva netradičná povrchová úprava. Štýlový dizajn rustikálneho nábytku oslovuje stále viac a viac ľudí, pretože rustikálny nábytok má jednu úžasnú vlastnosť, ktorou je schopnosť vytvoriť v každej miestnosti neopakovateľné čaro a tú pravú rodinnú atmosféru.

 

Masívny rustikálny nábytok v sebe spája eleganciu a funkčnosť. Rustikálnym nábytkom je možné zariadiť celý byt, alebo dom, od kuchyne, cez obývaciu izbu a jedáleň, až po spálňu. Tento jedinečný nábytok sa vyznačuje osobitým štýlom, ktorý sa len tak niekde nevidí.

 

Slovenský výrobca

Rustikálny nábytok